loading...

چوب آسیا

بازدید : 295
شنبه 16 اسفند 1398 زمان : 10:32

مسری ویروس کرونا و رفتار‌های بهداشتی و اورژانسی بخاطر جلوگیری از تکثیر همه گیری، عواقب گوناگونی در سطح جامعه به همراه داشته است. بسیاری از کسب وکارها که امکان بهره مندی از قابلیت‌های دورکاری را داشته اند، کارمندان را بوسیله ساختمان فرستاده اند تا تعامل فیزیکی و درنتیجه، احتمال ابتلا به بلای ناگهانی جدید موسوم به کووید ۱۹ به حداقل برسد. دراین میان، هنوز بسیاری از آدم مجبورند داخل محل کار خود حاضر شوند و در طول شب هنگام روز، موارد بهداشتی و پیشگیری را متجاوز ازپیش احترام گذاردن کنند.

عمه‌ی مشترک دو قسمت قسمت کردن از بشریت که اشاره کردیم، تغییر ماهیت تفریح و افزایش زمانه‌های فراغت آن‌ها است. در این روزها، اکثر مراکز تفریحی و ورزشی با شعار پیشگیری بیشتر از شیوع ویروس کرونا تعطیل شده اند؛ اقدامی‌ناگزیر که قطعا ضربه‌هایی به سلامت مسئله و اقتصادی اجتماع بی آرامی‌می‌زند. در شرایط موجود، اینترنت و ابزارهای موجود در آن راهکارهای جایگزین مناسبی برای پرکردن اوقات فراغت هستند.مقاله‌های مرتبط:دورکاری چیست و بخاطر اجرای بهتر، به چه ابزارهایی حاجت دارد؟سرویس‌های ویزیت آنلاین پزشک؛ بی نیازی از مراجعه به بیمارستان و کاهش خطر ابتلا به ویروس کرونا

امروزه، بسیاری از آدم اخبار و اطلاعات موردنیاز خود را از شبکه‌های اجتماعی و خبرگزاری‌های اینترنتی دریافت می‌کنند؛ سرو ‌هایی که با وجود مزایای متعدد همچون سرعت درخورتوجه در اشاعه اخبار، تهدید‌های بیش زیادی غم به همراه دارند. در شرایط بحرانی کنونی، بسیاری از کارشناسان و رسا شناسان استفاده‌ی متجاوز ازحد از شبکه‌های اجتماعی و آگاهی از اخبار را منطقی نمی‌دانند. زمان حال باتوجه به هشدارها، این سؤال مطرح می‌شود: می‌توان از اینترنت و ابزارهای مرتبط با آن تو زمان غوغا‌های این چنینی مفیدتر استعمال کرد؟

شبکه‌های اجتماعی و خبرگزاری‌ها، تنها درخت سرو‌های اینترنتی دردسترس نیستند. درواقع، اینترنت و دسترسی اشتراکی بوسیله شبکه‌ی جهانی مجموعه‌‌‌ای از گوناگون خدمات را دراختیار ما راحتی می‌دهد که نیازهای متجاوز متنوع را بوسیله استراحت و به سرعت برطرف می‌کنند. درون میان این ابزارها و خدمات، مدل‌های متعددی دیده می‌شوند که برای ترفیع شخصی و کاربرد‌ی بهینه از اوقات فراغت مصرف دارند. درادامه‌ی این مطلب زومیت، فدایی از کاربردهای کارگر و سازنده‌ی اینترنت را بررسی می‌کنیم که شاید در روزهای ساختمانی نشینی و دورکاری کاربردی واقع شوند.

پادکست و کتاب صوتی

پادکست از شیوه‌های جذاب تولید و توزیع محتوای صوتی داخل دنیای امروز محسوب می‌شود؛ کانالی با عمر نزدیک بوسیله یک دهه که امروزه به نوعی جایگزین رادیوهای سنتی شده است. پادکست‌ها داخل انواع گوناگون خبری، تحلیلی، آموزشی، سرگرمی، داستانی، گفت وگو و... تولید می‌شوند و برای هرنوع سلیقه ای، می‌قابلیت پادکست مفت روبرو کرد. اگر شما هم از تعلق مندان بوسیله محتوای صوتی هستید و ترجیح می‌دهید اوقات فراغت خود را با محتوای جذاب لبالب کنید، حتما از گوش دادن پادکست کیف خواهید سرما.

درخت سرو‌های مختلف داخلی و بین المللی برای دسترسی و شنوایی دادن به پادکست‌ها وجود دارند که سپرده به پلتفرم استفاده شده‌ی کاربر، مجموعه‌‌‌ای وسیع از محتوا را عرضه می‌کنند. از سرویس‌های معروف و مجانی بین المللی می‌ توان اپل پادکست، کست باکس، پادبین، استیچر، اسپاتیفای و ساوندکلاد را نام سرما که مجموعه‌‌‌ای از محتوای صوتی را به زبان‌های متنوع عرضه می‌کنند. تو میان سرویس‌های داخلی نیز، شنوتو و ناملیک از بقیه مشهورتر هستند. درضمن، پیشنهاد می‌کنیم پادکست زومیت را نیز در پلتفرم ‌های مذکور بشنوید. در این پادکست، به موضوعات جذابی مانند تبلیغات شرکت‌های توتون و توهم ساخت وپاخت و ربات‌های قاتل پرداخته است.

تاریخچه‌های صوتی نیز مشابه پادکست‌ها، چند سالی است که طرفداران اضافی بین کاربران دنیای فناوری پیدا کرده اند. سرویس‌هایی که معرفی کردیم، معمولا کتاب صوتی همچنین در بین محتوای خود ارائه می‌کنند؛ البته نباید از سرویس‌های مشهوری همچون Audible و Audiobooks غم بی خبر شد که علاوه پهلو محتوای پولی، فداکار کتاب‌های صوتی را نیز به رایگان ارائه می‌کنند.

شاید پس از مدتی نصیب بردن از محتوای دوست داشتنی صوتی پادکست، شما بی قراری به تولید پادکست علاقه مند شوید. به هرحال، دوران کنونی فرصت مناسبی بخاطر افزودن مهارت و تولید محتوا نیز محسوب می‌شود. در میان سرو‌هایی که تولید و توزیع پادکست را ممکن می‌کنند، Anchor بیش از همه طرفدار دارد که نبوغ‌های متنوع ضبط و بهینه سازی را نمایش می‌یواش. چنانچه تیمار به دنبال گزینه‌های حرفه‌‌‌ای تر هستید، حتما Adobe Audition را امتحان کنید.پرگیر‌های آموزشی آنلاین

تسلط آموزی را می‌توان آسان ترین کار در در دنیای امروز دانست. دیگر هیچ ویژگی بهانه‌ی دسترسی نداشتن به منابع آموزشی و استادان حرفه‌‌‌ای را ندارد و فقط با اتصال اینترنت می‌تواند بوسیله دریایی عظیم از محتوای آموزشی دست هویدا کند. عزب کافی است در اینترنت ضربان وجو کنید تا انواع آموزش‌ها را در انواع حوزه‌ها از دروس دانشگاهی تا مهارت‌های متخصص و پیشرفت شخصی و موارد شبیه را بیابید.

از سرویس ‌های بین المللی مشهور آموزش آنلاین مهارت می‌توان بوسیله Udemy و Lynda اشاره کرد که اکثر کاربران ایرانی با حوالی‌های محترم آن‌ها آشنا هستند. این سرویس‌ها عموما بخش‌هایی از دوره‌های خود را رایگان دراختیار کاربر قرار می‌دهند تا درصورت تمایل، در پیرامون‌ی نهایی ثبت نام کنند. به علاوه، اکثر پرگیر‌های پولی دو سرو مشهور از همان راهی که همگی قطعا می‌شناسید، دردسترس کاربران ایرانی صبر دارند!

درخت سرو‌های آموزش آنلاین ایرانی هم در سال‌های اخیر رشد چشمگیری کرده اند. کاربران فرع مند می‌توانند علاوه بر شرکت در دوره‌های آموزش مجازی، محتوای آموزشی را تولید و آن را در درخت سرو‌های مذکور عرضه کنند. از میان درخت سرو‌های مشهور این مملکت می‌ نبوغ فرادرس، بن آموزش مجازی ایرانیان، آموزش مجازی پارس، فرانش، داناپ و مدرسه خونه را نام برد.تاریخچه الکترونیک یا خلاصه کتاب

تاریخ خوانی همیشه ازجمله راهکارهای گذراندن اوقات صبر بوده است. اگرچه هنوز بسیاری از کتاب خوان‌های حرفه‌‌‌ای کتاب‌های کاغذی را بخاطر معاینه ترجیح می‌دهند، کاربر امروزی دنیای فناوری با ابزاری آسان تر برای مطالعه تعامل بیشتری دارد. تاریخ‌های الکترونیک از سال‌ها پیش حضوری قطعی داخل جمع کاربران دنیای فناوری داشته اند و دسترسی آسان بوسیله آن‌ها، به تکثیر روزافزون علاقه مندان منجر می‌شود.

امروزه، دسترسی به کتاب‌های الکترونیک به لطف سرو‌های انواع آسان شده است. داخل ایران، وب سایت‌هایی همچون فیدیبو، تاریخچه ناک، پارس بوک و تاریخچه راه بیش از همه شناخته شده هستند که تاریخ‌های صوتی را همچنین درکنار کتاب‌های الکترونیک ارائه می‌کنند. چنانچه هم بوسیله عقب پیشنهاد بخاطر نخست مطالعه هستید، می‌توانید از بخش شناساندن تاریخچه زومیت بهره بگیرید. به علاوه، پادکست بی پلاس نیز از منابع مناسب آشنایی با کتاب‌های مختلف محسوب می‌شود. بد تراشیدن سری هم به وب سایت Blinkist بزنید و از خلاصه‌ی تاریخ‌های هفتگی رایگان آن‌ها بهره مند شوید.

تولید محتوا

اکثر کاربران دنیای فناوری در میان گشت وگذارهای خود در منابع متعدد محتوایی، احتمالا چند مرتبه به تولید محتوا و ورود اکید پر حرارت به فضای فناوری دلبستگی مند شده اند. بهانه‌های متعدد همچون نداشتن لحظه کافی، تجربه‌ی کم، نداشتن مهارت و موارد مشابه، قدیم آن‌ها را از تولید محتوا دور کرده اند. شاید اینک که نفس راحتی بیشتری دارید و گزینه ‌های تفریح اضافی حزن پیش روی شما نیست، بهینه زمان بخاطر آزمایش مهارت تولید محتوا باشد.

انواع محتوای متنی و صوتی و تصویری در فضای اینترنت به عنوان طلای عصر حاضر شناخته می‌شوند. اگر بتوانید با قدری وقت و بردباری از فرصت پیش آمده بخاطر تولید محتوای دلخواهتان بهره ببرید، شاید کلید ورود بوسیله معدن طلای صد بیست ویکم را پیدا کنید. طرز اندازی وبلاگ شخصی یا بهبود ورق‌ی شخصی تو شبکه‌های اجتماعی، می‌تواند بدوی دامنه شما برای ورود بوسیله دنیای تولید محتوا باشد. دراین میان، می‌توانید از دیدگاه‌های کاربران بیشتری هم بهره ببرید که مثل خودتان در این روزها، اینترنت را بهترین مکان برای حضور و گردهم آیی می‌دانند.

دیدگاه شما چیست؟ پیشنهادهای دیگری برای بهره مندی بهتر از اینترنت و فناوری در این روزها دارید؟بیشتر بخوانید:اضافه ظرفیت اتصال و رفع کندی سرعت اینترنت همراه اولنایب رئیس همدستی زیرساخت: مشکلی درون تأمین ظرفیت پهنای باند دانشگاه ‌ها نیستاپراتورها ظرفیت پهنای باند خویشتن را تا ۱۰۰ گیگ تکثیر کردندافت کیفیت اینترنت و لطمه الاجل یک روزه گرفتن رگولاتوری به اپراتورها۷۰ درصد خانوارهای ایرانی بوسیله اینترنت دسترسی دارند

به چه دلیلی کلاه پوشیدن باعث ریزش مو می شود؟
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 1

آمار سایت
 • کل مطالب : 15
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 54
 • بازدید کننده امروز : 55
 • باردید دیروز : 74
 • بازدید کننده دیروز : 75
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 157
 • بازدید ماه : 241
 • بازدید سال : 4679
 • بازدید کلی : 10800
 • کدهای اختصاصی